Teknoloji

BioShock 4’e üzücü haber! Proje 4 kez gözden geçirildi

 
Bir süredir arka planda geliştirilen ve uzun süredir adı duyulmayan BioShock 4 için yeni bir haber ortaya çıktı. Twitter’da yayınlanan ve sızdırılan bilgiler, oyunun gidişatının berbat durumda olduğunu ve projenin 4 kez yeniden başlatıldığını belirtiyor. Ayrıca sızan bilgiler arasında stüdyonun deneyimsiz çalışanlara sahip olduğu ve kötü yönetimin projeye temelden zarar verdiği belirtiliyor.
 
Yeni BioShock oyunu çıkmaza girmiş olabilir
 
 
 
Son BioShock oyunu Infinite’in çıkışından bu yana on yıldan fazla zaman geçti. Infinite genel olarak oyuncular ve medya tarafından beğenildi. Genel olarak başarılı bir yapım olan Infinite ile hayranlar yeni bir oyun beklemeye başladılar.
 
Uzun süredir sessiz kalan dizi için beklenen haber geçtiğimiz yıllarda geldi ve arka planda BioShock 4’ün geliştirildiği ortaya çıktı. Ancak şu an yayınlanan sızıntı ile oyunun çıkmaza girdiği ve yayınlanamayacak kadar kötü olduğu belirtilmişti.
 
Oops Leaks kullanıcısının yayınladığı Twitter gönderisinde BioShock Isolation olarak isimlendirilen BioShock 4 projesi, 2022 yazında dördüncü kez yeniden başlatıldı. Oops Leaks’e göre proje üzerinde deneyimsiz geliştiriciler çalışıyor ve bu süreç kötü yönetiliyor. .
 
Ancak Take-Two geçtiğimiz gün yayınladığı son raporunda “sektöre yön verecek oyunları” 2025 yılında piyasaya süreceğini duyurmuştu. Bu oyunlardan birinin GTA 6 olduğu varsayılıyor. Ancak bir yandan da iddia ediliyor. BioShock 4 gelebilir. Rapora göre bu oyunların Nisan 2025’ten Mart 2026’ya kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

aralikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu